66 ракет: Катар повідомив про наслідки другої хвилі атаки Ірану
Унаслідок падіння уламків іранських балістичних ракет на території Катару поранення дістали восьмеро людей.
Начальник відділу зв’язків із громадськістю Міністерства внутрішніх справ Катару, бригадний генерал Абдулла Халіфа Аль-Муфтах, в телезверненні розповів, що влада отримала 114 повідомлень про падіння уламків по всій країні. Один із восьми постраждалих перебуває у важкому стані та потребує невідкладної медичної допомоги.
Міністерство оборони Катару повідомило про успішне «відбиття» другої хвилі нападу, зазначивши, що всі іранські ракети були перехоплені ще до того, як увійшли у повітряний простір Катару.
Міністерство закордонних справ Катару рішуче засудило дії Ірану, назвавши їх «необдуманими» та такими, що грубо порушують державний суверенітет.
«Ця атака не відповідає принципам добросусідства. Катар залишає за собою право на відповідь відповідно до норм міжнародного права», — заявив представник МЗС Катару Ібрагім Султан Аль-Хашимі.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
