
Знищено ворожий «Панцир-С2» та вантажівку на фронті в Запорізькій області, — ВІДЕО
Бійці департамент активних дій завдали прицільні удари по двом воєнним цілям загарбників у Запорізькій області.
Про це повідомили у Головному управлінні розвідки.
Окупанти намагалися сховати свій зенітний ракетно-гарматний комплекс у підземному укритті. Але за допомогою безпілотників українські захисники завдали по ворожій техніці прицільний удар. Російськи «Панцир-С2» вигорів вщент.
Згодом окупанти намагались вантажівкою доставити постачання на Запорізький напрямок.
«Окупанти чомусь досі думають, що їхні логістичні маршрути через так званий сухопутний коридор до тимчасово окупованого Криму — це безпечна прогулянка. Але у дронів департаменту активних дій на це свій погляд. На відео — чергові рейси російського постачання, які завершилися достроково», – йдеться в повідомленні.
Читайте також:
Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp
Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!
