
Пошкоджено СТО та АЗС, палали машини на стоянці внаслідок російських ударів по Запоріжжю, — ФОТО
Вночі та вранці 23 червня військові російської армії завдали нових ударів по Запоріжжю.
Про це повідомив Іван Федоров, голова Запорізької обласної військової адміністрації.
Внаслідок нічної атаки росіян в місті сталося кілька пожеж. Через ворожий удар пошкоджено приватний будинок, станція технічного обслуговування та автозаправна станція.
Вранці загарбники завдали новий удар. Сталося займання машин на території приватної стоянки.
«Попередньо, є один постраждалий. Наслідки ворожого удару», – йдеться в повідомленні.







Читайте також:
Сили оборони вдарили по мосту в районі тимчасово окупованої Василівки, — ВІДЕО
Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp
Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!
