
Поранено 23-річну жінку: росіяни вдарили по інженерно-транспортній інфраструктурі у Запоріжжі
Сьогодні, 23 червня, росіяни завдали удар по інженерно-транспортній інфраструктурі у Запоріжжі. Внаслідок атаки пошкоджено приміщення АЗС, горіли автівки та поранено жінку.
Про це повідомив Іван Федоров, очільник Запорізької обласної військової адміністрації.
Ворожий безпілотник ударив по території автозаправної станції в одному з районів міста. Пошкоджене приміщення, навіс та металеві опори. Поранення отримала 23-річна жінка. Їй надана уся необхідна допомога.
Ще один удар прийшовся на автостоянку. Пошкоджені п’ять великовагових автівок, виникла пожежа. На щастя тут обійшлося без постраждалих.


Сили оборони вдарили по мосту в районі тимчасово окупованої Василівки, — ВІДЕО
Читайте також:
Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp
Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!
