ЗАПОРІЖЖЯ

Поранено 23-річну жінку: росіяни вдарили по інженерно-транспортній інфраструктурі у Запоріжжі

Сьогодні, 23 червня, росіяни завдали удар по інженерно-транспортній інфраструктурі у Запоріжжі. Внаслідок атаки пошкоджено приміщення АЗС, горіли автівки та поранено жінку.

Про це повідомив Іван Федоров, очільник Запорізької обласної військової адміністрації.

Ворожий безпілотник ударив по території автозаправної станції в одному з районів міста. Пошкоджене приміщення, навіс та металеві опори. Поранення отримала 23-річна жінка. Їй надана уся необхідна допомога.

Ще один удар прийшовся на автостоянку. Пошкоджені п’ять великовагових автівок, виникла пожежа. На щастя тут обійшлося без постраждалих.

Сили оборони вдарили по мосту в районі тимчасово окупованої Василівки, — ВІДЕО


Читайте також:

В екоінспекції озвучили наслідки нічної атаки Олександрівського та Шевченківського районів Запоріжжя, — ФОТО

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp 

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!