
У Запоріжжі створили типовий проєкт захисту для АЗС
Російські загарбники завдають по автозаправним станціям Запоріжжя й області удари. Для ворога це стало однією з пріоритетних цілей. Водночас обласна влада створили типовий проєкт захисту для АЗС.
Про це повідомив Іван Федоров, голова Запорізької обласної військової адміністрації.
Наразі автозаправки працюють у штатному режимі. Уже опрацьовано типовий проєкт захисту АЗС у прифронтових населених пунктах та розпочато комунікацію з власниками всіх заправок, щоб якомога швидше реалізувати необхідні заходи безпеки.
«Власники почали захищати автозаправні станції, огороджувати її біг-бегами. Завдяки встановленим захисним конструкціям під час удару 21 червня по АЗС вдалося уникнути жертв серед персоналу», – зазначив Федоров.
Нагадаємо, вранці 23 червня росіяни знову атакували автозаправну станцію. Поранення отримала 23-річна жінка.
Читайте також:
Знищено ворожий «Панцир-С2» та вантажівку на фронті в Запорізькій області, — ВІДЕО
Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp
Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!
