ВСЕСВІТ

Іран знову закрив Ормузьку протоку

Іран закрив Ормузьку протоку, звинувативши США у порушенні меморандуму, а Ізраїль — у бойових діях у Лівані.

Військове керівництво Ірану заявило про чергове закриття Ормузької протоки через нібито порушення угоди зі сторони США. Про це повідомило іранське медіа TasnimNews у суботу, 20 червня.

 

Іранці заявили, що США нібито порушили перший пункт меморандуву про закінчення війни між країнами, який припиняв бойові дії. Закриття протоки також назвали відповіддю на удари Ізраїлю по Лівану.

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp