ВСЕСВІТ

Макрон закликав не допускати постачання палива до Росії

Союзники мають посилити санкційний тиск і не допустити, щоб компанії з їхніх країн продавали енергоресурси Росії, наголосив політик.

Президент Франції Емманюель Макрон запропонував союзникам перекрити постачання палива до Росії. Про це політик заявив, виступаючи на засіданні Коаліції охочих у Києві в День Незалежності України в понеділок, 24 серпня.

Французький лідер зазначив, що в останні місяці РФ, яка тривалий час залишалася великим експортером енергоресурсів, сама почала їх імпортувати.

«Тепер Росія закуповує дизельне паливо, нафту та газ у третіх країнах через наші заходи щодо «тіньового флоту» та завдяки дуже ефективним діям української армії. І я думаю, дуже важливо, щоб ми запровадили нові санкції, щоб не допустити, щоб наші власні країни чи компанії постачали відповідні ресурси до Росії», — заявив Макрон.

У зв’язку з цим президент Франції наголосив на необхідності контролю за діяльністю швейцарських та інших посередників, через яких Москва може отримувати західне паливо.

 

 

У Росії тим часом набирає обертів друга хвиля паливної кризи. Російський уряд намагається нормалізувати ситуацію за допомогою заборони на експорт бензину та дизеля, налагодження постачання з-за кордону та інших заходів. Росія збільшила імпорт бензину з Білорусі у 25 разів і почала закуповувати його в Індії, інших країнах Азії та Марокко.

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp