ВСЕСВІТ

Су-33, МіГ-29 і С-400: Бровді назвав уражені цілі РФ

Українські дрони атакували російську військову інфраструктуру одразу в кількох регіонах: під удар потрапили два винищувачі, вісім радіолокаційних станцій і кілька комплексів ППО.

 

Сили безпілотних систем ЗСУ уразили 14 російських військових цілей у Ростовській області, Краснодарському краї та тимчасово окупованому Криму. Серед них — винищувачі Су-33 і МіГ-29, ударно-розвідувальний безпілотник, радіолокаційні станції та засоби протиповітряної оборони. Про це в неділю, 23 серпня, повідомив командувач Сил безпілотних систем ЗСУ Роберт Бровді (Мадяр).

 

За його словами, 11 із 14 уражених цілей розташовувалися на території Ростовської області та Краснодарського краю РФ, ще три — у тимчасово окупованому Криму.

 

Зокрема, на аеродромі у Вітязєво Краснодарського краю українські військові уразили російські винищувачі Су-33 та МіГ-29, а також ударно-розвідувальний безпілотник Оріон.

 

 

Крім того, під удари потрапили вісім російських радіолокаційних станцій. Йдеться про дві РЛС Небо-У, дві Каста 2Е2, дві Подльот, а також станції 36Д6М і СТ-68. Частина з них була розташована на території тимчасово окупованого Криму.

 

Сили безпілотних систем також уразили кілька засобів російської протиповітряної оборони. У Пудовому Ростовської області під удар потрапив ЗРК Тор, у Єйську Краснодарського краю — зенітний ракетно-гарматний комплекс Панцир-С1, а в Геленджику — позиція ЗРК С-400 Тріумф.

 

Загалом українські дрони уразили 14 об’єктів, які, за словами Бровді, були частиною військової інфраструктури РФ та окупаційних сил у Криму.

 

 

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp