УКРАЇНА

Підсумки 11.08: Аварія МіГ-29 і далекі цілі в РФ

Почалось розслідування щодо катастрофи МіГ-29; Україна дістала цілі в Сибіру і на Далекому Сході РФ. Кореспондент.net виділяє головні події вчорашнього дня.

 

Катастрофа МіГ-29: почалось розслідування

 

 

Україна дістала цілі в Сибіру і на Далекому Сході РФ

 

Президент Володимир Зеленський повідомив про ураження чергового об’єкта російської нафтопереробної галузі в Тобольську. Відстань до цілі перевищує 2,5 тис.км. Найбільший російський нафтохімічний комплекс ЗапСибНафтохім у Тобольську Тюменської області зупинив роботу на невизначений термін після атаки дронів.

 

 

 

 

Супутникові знімки показали масштаб пожежі на логістичному комплексі Wildberries, який зазнав удару. За оцінкою журналістів, вогнем було охоплено близько 70 тисяч квадратних метрів складських площ. 

 

НБУ послабив валютні обмеження

 

 

Зокрема, місячний ліміт на купівлю безготівкової іноземної валюти збільшили з 50 до 200 тисяч гривень. До переліку доступних операцій також додали купівлю банківських металів та цінних паперів іноземних емітентів.

 

Також удвічі — до 200 тисяч гривень на день — збільшили ліміт на зняття готівки з валютних рахунків. Українцям за кордоном розширили можливості оплати товарів, послуг та оренди житла з гривневих і валютних рахунків.

 

ППО для України: обережна відповідь Сеула

 

Південна Корея поки не дала позитивної відповіді на прохання України щодо систем протиповітряної оборони. У Сеулі послалися на законодавчі обмеження щодо передачі військової допомоги. Запит Києва прозвучав на тлі повідомлень про військову співпрацю Росії та КНДР.

 

У Росії проблеми з пальним

 

 

Росіяни атакували мирних людей у Слов’янську, Сумах, на Харківщині та Одещині

 

Російські війська атакували Слов’янськ Донецької області. Унаслідок удару по ринку є поранені. Інформація про наслідки обстрілу уточнюється.

 

 

 

На Одещині російські війська атакували вантажний автомобіль. Унаслідок удару загинули двоє людей. Російські атаки по цивільному транспорту та населених пунктах продовжують спричиняти жертви серед мирного населення.

 

РФ била по Запоріжжю балістикою КНДР — Зеленський

 

 

Світ: землетрус у Колумбії та вирок Асаду

 

 

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp