УКРАЇНА

МЗС України: Відео з погрозами Ірану — фейк

Раніше в мережі було розповсюджено відео, на якому начебто український військовий, як стверджується, погрожує спалити ще більше кораблів, пов’язаних з Іраном.

Речник міністерства закордонних справ України Георгій Тихий заявив, що опубліковане в соцмережах відео з начебто «зверненням» українських військових з погрозами Тегерану є фейком.

«Це фейк. Інсценоване «звернення» невідомих людей із закритими обличчями, спрямоване на загострення напруги», — зазначив він.

Раніше в мережі було розповсюджено відео, на якому начебто український військовий, як стверджується, «погрожує спалити ще більше кораблів, пов’язаних з Іраном, і присягає, що Україна та її американські союзники продовжать боротися з Тегераном».

Нагадаємо, міністр закордонних справ Ірану Аббас Аракчі заявив 26 липня що удар по іранському торговому судну в Каспійському морі «не може залишитися без відповіді».

Також повідомлялося, що голова МЗС України Андрій Сибіга зателефонував главі МЗС Ірану Аббасу Арагчі й запевнив у бажанні України уникнути ескалації. Сибіга в розмові ще раз підкреслив, що всі дії України спрямовані виключно на захист своєї країни від російської агресії і ніколи не були спрямовані проти цивільних суден чи людей.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp