УКРАЇНА

У 155-й бригаді змінили командира: що відомо

У 155-й окремій механізованій бригаді імені Анни Київської змінився командир. Підрозділ очолив полковник Андрій Крока, який раніше був заступником арештованого Станіслава Лучанова.

У 155-й окремій механізованій бригаді імені Анни Київської відбулася зміна керівництва. Новим командиром призначили полковника Андрія Кроку, який до цього обіймав посаду заступника комбрига. 

Під час урочистої церемонії Андрію Кроці офіційно передали Бойовий Прапор бригади. Ритуал провів заступник командира 21-го армійського корпусу з психологічної підтримки персоналу полковник Дмитро Дрозденко.

У військовій частині зазначили, що ця подія символізує новий етап для підрозділу та повернення його бойових традицій і честі. Там наголосили, що церемонія стане важливою сторінкою в історії «лицарів Королівської Лілії».

Приймаючи прапор, Андрій Крока заявив, що вважає це великою честю та відповідальністю. За його словами, попри складну ситуацію на Покровському напрямку, військові продовжують виконувати бойові завдання.

«Цей стяг символізує вашу стійкість, мужність та незламність. Ми з честю нестимемо його вперед. Незважаючи на всі випробування та тяжкі бої на Покровському напрямку, бригада продовжує боротися, боронити нашу країну та наближати перемогу», — наголосив новий командир.

Він також висловив переконання, що військовослужбовці спільними зусиллями зможуть відновити добре ім’я 155-ї окремої механізованої бригади.

Нагадаємо, зміна командування відбулася після резонансного кримінального провадження, яке розпочали після виявлення в Київській області тіл двох цивільних чоловіків. У межах розслідування правоохоронці висунули підозри військовослужбовцям 155-ї бригади, а Лучанова відправили у СІЗО.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp