
За добу на фронті сталося 255 боєзіткнень, найгарячіші Покровський і Костянтинівський напрямки
За минулу добу на фронті зафіксували 255 боєзіткнень. Найбільше атак ворог здійснив на Покровському та Костянтинівському напрямках.
Протягом минулої доби, 6 липня, на лінії фронту зафіксували 255 бойових зіткнень між українськими Силами оборони та російськими військами. Найбільш напружена ситуація зберігалася на Покровському та Костянтинівському напрямках, де окупанти здійснили найбільшу кількість атак. Про це повідомили у ранковому зведенні Генерального штабу ЗСУ.
За даними військових, російська армія завдала одного ракетного удару із застосуванням 71 ракети, а також здійснила 95 авіаційних ударів, під час яких скинула 267 керованих авіаційних бомб. Крім цього, противник використав 9556 дронів-камікадзе та провів 3110 обстрілів позицій українських захисників і населених пунктів, серед яких 26 були здійснені із реактивних систем залпового вогню.
Водночас авіація, ракетні війська та артилерія Сил оборони України за добу завдали ударів по п’яти районах зосередження особового складу противника, а також уразили вісім пунктів управління безпілотними літальними апаратами російських військ.
Найінтенсивніші бойові дії тривали на Покровському напрямку, де українські військові відбили 36 штурмів російських підрозділів. Бої точилися поблизу Никанорівки, Родинського, Дорожнього, Новоолександрівки, Гришиного, Котлиного, Удачного, Молодецького, Новомиколаївки та Філії, а також на підступах до Білицького, Шевченка, Василівки, Новопавлівки, Сергіївки та Новопідгородного.
На Костянтинівському напрямку окупаційні війська здійснили 34 атаки. Ворог намагався прорвати українську оборону в районах Костянтинівки, Іллінівки, Іванопілля, а також просувався у напрямку Степанівки, Торецького, Кучерового Яру, Довгої Балки, Новопавлівки та Вільного.
На Північно-Слобожанському та Курському напрямках протягом доби відбулося десять бойових зіткнень. Російські війська здійснили 45 обстрілів українських позицій і населених пунктів, один із яких був проведений із використанням реактивної системи залпового вогню.
На Південно-Слобожанському напрямку зафіксовано вісім атак противника. Бої точилися поблизу Вовчанська, Стариці, а також у напрямках Волохівки, Ізбицького та Чайківки.
На Куп’янському напрямку російські війська провели одну наступальну дію у напрямку Радьківки.
На Лиманському напрямку окупанти 24 рази намагалися прорвати українську оборону. Атаки відбувалися в районах Ямполя, Надії, Новоселівки, Дерилового, а також у напрямках Борової, Ставків, Чернещини, Дробишевого, Лимана, Озерного та Діброви.
Також 24 штурмові дії ворога були зафіксовані на Слов’янському напрямку. Російські війська наступали у напрямках Кривої Луки, Рай-Олександрівки, а також у районах Різниківки та Закітного.
На Олександрівському напрямку українські захисники відбили п’ять атак противника поблизу Олександрограда, Січневого, Тернового та Калинівського.
На Гуляйпільському напрямку російські війська здійснили 14 атак у напрямках Добропілля, Воздвижівки, Цвіткового та Гуляйпільського.
На Оріхівському напрямку українські військові успішно зупинили три спроби противника просунутися вперед у напрямку Лук’янівського та в районі Малих Щербаків.
Нагадаємо, Генштаб озвучив бойові втрати росіян. Загальні бойові втрати російських загарбників з початку повномасштабної війни орієнтовно становлять близько 1 412 250 осіб.
