УКРАЇНА

Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі

Росіяни продовжують атакувати АЗС у Сумській та Запорізькій областях. Внаслідок ударів дронів зафіксовано нові пожежі.

Війська РФ зранку 25 червня вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі. Про це повідомив в.о. Сумського міського голови Артем Кобзар так голова Запорізької ОВА Іван Федоров.

«Близько 06:00 зафіксовано влучання БпЛА типу «Молнія» по одній з автозаправних станцій у Зарічному районі міста… На місці виникла пожежа»- зазначив Кобзар.

Інформація про постраждалих уточнюється.

Федоров зазначив, що дим, який бачать запоріжці — то наслідки російської атаки по АЗС.

Нагадаємо, вчора війська РФ завдали удару по автозаправній станції на околиці Сум, постраждали троє цивільних.

Також вчора дрон РФ вдарив по автозаправній станції у Запоріжжі, загорілися два автомобілі.

Крім того, окупанти дроном автозаправну станцію у Херсоні, троє працівників зазнали поранень.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись: