
Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі
Росіяни продовжують атакувати АЗС у Сумській та Запорізькій областях. Внаслідок ударів дронів зафіксовано нові пожежі.
Війська РФ зранку 25 червня вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі. Про це повідомив в.о. Сумського міського голови Артем Кобзар так голова Запорізької ОВА Іван Федоров.
«Близько 06:00 зафіксовано влучання БпЛА типу «Молнія» по одній з автозаправних станцій у Зарічному районі міста… На місці виникла пожежа»- зазначив Кобзар.
Інформація про постраждалих уточнюється.
Федоров зазначив, що дим, який бачать запоріжці — то наслідки російської атаки по АЗС.
Нагадаємо, вчора війська РФ завдали удару по автозаправній станції на околиці Сум, постраждали троє цивільних.
Також вчора дрон РФ вдарив по автозаправній станції у Запоріжжі, загорілися два автомобілі.
Крім того, окупанти дроном автозаправну станцію у Херсоні, троє працівників зазнали поранень.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Не пропусти інші цікаві статті, підпишись:
