
Ворог знову вдарив по Запоріжжю: палають вантажівки, — ФОТО, ВІДЕО
Сьогодні вранці, 25 червня, російські війська вкотре вдарили по Запоріжжю. Сталася пожежа, За попередньою інформацією, постраждалих немає.
Про це повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.
Ворог вдарив по автостоянці у Запоріжжі. Горять вантажівки.
Інформація щодо обставин події уточнюється.
Нагадаємо, сьогодні вранці окупанти кілька разів били по Запоріжжю: загинув чоловік, постраждала жінка, палала АЗС.
Читайте також:
Збитків на 3,3 млн грн: повідомлено про підозру голові сільради в Запорізькій області
Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp
Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!
