
Ворог вдарив по АЗС в Запоріжжі: згоріли дві машини, — ФОТО
Вранці 24 червня військові російської армії завдали новий удар по автозаправній станції в одному з районів Запоріжжя.
Про це повідомив Іван Федоров, очільник Запорізької обласної військової адміністрації.
Російський безпілотник ударив по території автозаправочної станції. Внаслідок атаки пошкоджень зазнали автівки. Дві автівки згоріли. На щастя обійшлося без постраждалих.
Нагадаємо, 23 червня внаслідко російської атаки АЗС поранення отримала 23-річна жінка.
У Запоріжжі створили типовий проєкт захисту для АЗС
Читайте також:
Три КАБи росіяни скинули на село Запорізького району: є загибла та поранені
Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp
Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!
