УКРАЇНА

Зеленський зробив заяву про відносини з Польщею

Президент обговорив із главою уряду завдання на URC 2026, підкресливши важливость конструктиву у відносинах з Польщею.

Президент Володимир Зеленський наголосив на важливості конструктивних відносин із Польщею. Про це глава держави заявив у вечірньому відеозверненні у вівтрок, 23 червня.

 

«Ми готуємося до заходів, які відбудуться на цьому тижні й також далі. Сьогодні детально ми обговорили з прем’єр-міністром Юлією Свириденко завдання на Конференцію з відновлення України, яка розпочнеться у Гданську. Важливо, щоб був конструктив у відносинах із Польщею, і я вдячний усім партнерам — кожному, хто з нами, хто з Україною, — усім, хто підготував на зустрічі в Гданську змістовні речі», — сказав Зеленський.
 

Конференція з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference 2026) у Гданську 25-26 червня має стати одним із ключових міжнародних майданчиків для залучення інвестицій, розвитку партнерств і просування практичних рішень для відбудови України.

 

Як відомо, в останні дні між Польщею та Україною відбувся скандал після того, як Навроцький позбавив Зеленського ордена Білого Орла. Після цього від польських нагород відмовилася низка українських топчиновників і три колишні президенти.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp