
Російські війська вдарили по заправці у Запоріжжі: постраждала людина
Сьогодні вдень, 21 червня, ворог атакував БпЛА автозаправку Запоріжжя. Попередньо, одна людина дістала поранень.
Про це повідомив голова Запорізької ОВА Іван Федоров.
Обставини події та кількість постраждалих уточнюються.
Нагадаємо, ввечері 20 червня російські війська здійснили масовану атаку керованими авіабомбами по території Запоріжжя. Наразі відомо про пʼятьох загиблих та тринадцятьох поранених. Атаку розслідують як воєнний злочин, що спричинив загибель людей.
Доповнено о 15:25:
Дві жінки 40-ка та 45-ти років дістали поранень внаслідок ворожої атаки на АЗС. Медики надають потерпілим невідкладну допомогу.
Читайте також:
Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp
Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!
