УКРАЇНА

РФ вдарила по Одещині: десятки населених пунктів без світла

Енергетикам вдалося оперативно перезаживити 12 тисяч абонентів. Однак ще три тисячі осель залишаються без світла.

Російські війська увечері в четвер, 14 травня, атакували енергетичний об’єкт в Одеській області. Внаслідок удару були знеструмлені 32 населених пункти, повідомив очільник одеської обладміністрації Олег Кіпер.

«Внаслідок атаки БпЛА пошкоджено енергетичний обʼєкт в Білгород-Дністровському районі. На щастя, постраждалих немає», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в результаті атаки було знеструмлено 32 населених пункти. Загалом понад 15 тисяч абонентів залишилися без світла.

Станом на 21:00 енергетикам вдалося перезаживити 12 тисяч абонентів. Ще три тисячі осель залишаються без світла.

В енергетичній компанії пояснили, що пошкодження суттєві, тому відновлення потребує часу.

Нагадаємо, в результаті масованої атаки російських загарбників відлючення електроенергії у четвер були зафіксовані у Києві і 11 областях України. 

Російські дрони знову підпалили зону відчуження

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp