Росіяни вдарили дронами по Харкову: 28 постраждалих, серед них діти
У Харкові 28 постраждалих після удару БпЛА РФ, серед них діти. Медики надають допомогу, троє у важкому стані.
Сьогодні вранці Харків знову зазнав ударів ворожих БпЛА. Армія рф вкотре цілеспрямовано била по мирних людях і цивільній інфраструктурі. Станом на зараз загалом 28 людей постраждали внаслідок сьогоднішнього російського обстрілу міста, серед них — троє дітей. Про це повідомляє Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.
У Шевченківському районі вибухових поранень зазнали 15 людей: 10 жінок і 5 чоловіків. Наразі 12 постраждалих перебувають у медичних закладах, троє з них — у важкому стані. Медики надають необхідну допомогу та роблять усе можливе для стабілізації стану пацієнтів.
У Салтівському районі постраждали 10 жінок, 13-річна дівчинка та двоє хлопчиків віком 8 і 12 років. Двоє дорослих отримали вибухові травми, поранення склом і забої. У решти постраждалих, зокрема дітей, діагностовано гостру реакцію на стрес — їм надали допомогу на місці.
На місцях влучань працюють профільні служби: підрозділи ДСНС, бригади екстреної медичної допомоги та правоохоронці. Триває ліквідація наслідків обстрілів і надання допомоги постраждалим.
Нагадаємо, кількість загиблих у Києві зросла до 3: пошукові роботи тривають. У Києві після російського удару в Дарницькому районі зросла кількість загиблих до 3. Рятувальники продовжують пошукові роботи.
