УКРАЇНА

Російські війська просунулися поблизу Василівки та Закітного на Донеччині — DeepState

Окупаційні сили РФ захопили нові позиції біля Василівки та Закітного в Донецькій області, повідомляє аналітичний проєкт DeepState.

Російські окупаційні війська просунулися та захопили нові українські території поблизу населених пунктів Василівка та Закітне на території Донецької області, повідомляє аналітичний проєкт DeepState.

Василівка розташована на північний захід від Покровська та села Гришине, тоді як Закітне знаходиться неподалік Слов’янська. 

Обидва населені пункти мають стратегічне значення в контексті бойових дій на цій ділянці фронту, де тривають активні бойові зіткнення та постійно змінюється лінія зіткнення.

Нагадаємо, РФ попри «перемир’я» здійснила 180 боєзіткнень за добу — Генштаб ЗСУ. Російські війська продовжили масовані атаки вздовж фронту, попри заявлене триденне «перемир’я».