Росія щодня влаштовує сафарі на людей — Зеленський
Росіяни намагаються масованими атаками перевантажити українську ППО, і тому постачання ракет дуже важливе щодня, зазначив президент.
За цей тиждень Росія випустила по Україні близько 1600 ударних дронів, майже 1100 керованих авіаційних бомб (КАБ) і три ракети. Щодня триває сафарі на людей, повідомив президент України Володимир Зеленський у Фейсбук у суботу, 2 травня.
Він нагадав про сьогоднішній російський удар FPV-дроном по звичайній маршрутці в Херсоні, коли загинули двоє цивільних і ще восьмеро отримали поранення.
«Усі постраждалі під час атаки – цивільні, і росіяни точно це розуміли. Фактично таке жорстоке сафарі на людей щодня в наших прифронтових і прикордонних громадах. У Харкові дрон вдарив по житловій багатоповерхівці. Були удари по енергетиці на Миколаївщині. Били також по Дніпровщині, Одещині, Сумщині, Херсонщині та Донеччині», – написав глава держави.
Він зазначив, що «росіяни намагаються масованими атаками перевантажити українську ППО, і тому постачання ракет дуже важливе щодня».
«І так само важливо, щоб тиск на агресора не слабшав, бо будь-які послаблення наявних санкцій призводять лише до поповнення російського гаманця, який вони витрачають на війну», – підкреслив Зеленський.
Президент подякував всім, «хто працює над новими санкційними пакетами і допомагає обмежувати російські схеми обходу санкцій».
Нагдаємо, в ніч на суботу російські агресори запустили по Україні 163 дрони різних типів. Підрозділи ППО перехопили більшість ворожих цілей.
На Кіровоградщині знешкодили ракету з двома зарядами по 400 кг
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
