ВСЕСВІТ

Окупанти фіксують масштабні вимкнення світла на ТОТ

Без електропостачання залишилися десятки населених пунктів у Херсонській і Запорізькій областях.

 

На тимчасово окупованих частинах Херсонської та Запорізької областей України в ніч проти суботи, 2 травня, сталися масштабні відключення електроенергії. Причини таких перебоїв електропостачання окупаційна адміністрація наразі не розголошує. Про ситуацію повідомив російський Telegram-канал Астра.

За словами так званого «губернатора» Запорізької області Євгена Балицького, короткочасні знеструмлення зачепили майже всю територію регіону. Він також повідомив про початок відновлювальних робіт.

 

У своєму телеграм-каналі Балицький раніше писав про нібито «високу активність безпілотників противника», що могла стати причиною проблем з енергопостачанням.

 

Водночас за інформацією російських пропагандистських ресурсів, які посилаються на окупаційне підприємство Херсоненерго, аварійні відключення призвели до припинення подачі світла в усіх 14 округах Херсонської області. 

 

На цей момент подробиць щодо причин виникнення технічних проблем і термінів повного відновлення електроенергії немає.

 

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp