США готуються до продовження переговорів з Іраном
Вашингтон не полишає спроб домовитися з Тегераном. Однак остаточного рішення наразі немає.
США та Іран досі ведуть переговори, а Адміністрація президента Дональда Трампа обговорює можливість проведення нового раунду. Про це у понеділок, 13 квітня, повідомило CNN із посиланням на неназваного американського чиновника.
«Між США та Іраном триває взаємодія, і спостерігається процес у спробах досягти угоди», – сказав чиновник.
Однак остаточного рішення з цього приводу наразі немає.
За словами джерела видання, у Вашингтоні розглядають можливі дати та місця зустрічі на випадок, якщо переговори найближчими днями просунуться. Водночас ці обговорення мають попередній характер, і невідомо, чи відбудеться така зустріч.
«Ми маємо бути готові швидко організувати щось, якщо ситуація розвиватиметься в цьому напрямку», — зазначив співрозмовник видання.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
