Поліція у Львові провела обшуки в мережі магазинів U420 через підозру у наркоторгівлі
Правоохоронці провели обшуки у львівській мережі магазинів U420. Заклади перевіряють у межах справ про наркотики, участь у злочинній організації та легалізацію доходів.
У Львові правоохоронці провели обшуки в мережі магазинів U420, яку перевіряють на можливу причетність до незаконного обігу наркотичних речовин та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, з посиланням на пресслужбу Національної поліції.
Слідчі дії здійснюються під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора та в межах розслідування кількох кримінальних проваджень, що охоплюють діяльність згаданої мережі.
Фігурантам справи інкримінують участь у злочинній організації, незаконний обіг наркотиків, а також відмивання коштів, отриманих злочинним шляхом. Провадження відкриті за відповідними статтями Кримінального кодексу України, зокрема ст. 255, ст. 307 та ст. 209.
За даними поліції, документування можливих протиправних дій, пов’язаних із роботою магазинів U420, розпочалося ще у грудні 2025 року, що дозволило зібрати первинну доказову базу для подальших процесуальних дій.
У правоохоронних органах зазначають, що додаткові деталі справи будуть оприлюднені після завершення всіх слідчих заходів та аналізу зібраних матеріалів.
Нагадаємо, у Броварах пролунав вибух: поліція заявляє про теракт. У Броварах стався вибух саморобного пристрою в приватному секторі. Поранено чоловіка, його госпіталізовано.
