УКРАЇНА

Росія атакувала Дніпропетровщину майже 60 разів

Російські війська протягом дня майже 60 разів атакували Дніпропетровську область. Унаслідок ударів постраждали четверо людей, є значні руйнування та пожежі.

Російські війська протягом дня завдали майже 60 ударів по Дніпропетровщині. Як повідомили у ДСНС увечері 13 серпня, внаслідок атак постраждали четверо людей.

Найбільше дісталося Павлограду. Після удару безпілотника там були поранені двоє чоловіків, а на території логістичної компанії спалахнула масштабна пожежа.

«У Павлограді через атаку БЛА постраждали 2 чоловіків», — повідомили рятувальники.

Ще двоє людей — чоловік і жінка — постраждали у Нікопольському районі. Там пошкоджені гуртожиток, багатоквартирні та приватні будинки, банк і автомобіль. Також виникла пожежа в будівлі кінотеатру та кілька займань на відкритій території.

У Синельниківському районі російські удари пошкодили інфраструктуру та магазин. Пожежі спалахнули на території сільгосппідприємства та в приватному секторі.

Рятувальники продовжують працювати на місцях атак і ліквідовувати наслідки російських обстрілів.

Раніше на Одещині реактивний «шахед» атакувава пасажирський потяг, внаслідок чого загинули машиніст і помічник локомотива.

Росіяни вдарили КАБами по Ізюму: постраждали четверо жінок

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp