
У Києві через атаку РФ пошкоджено посольство Литви
Російський терор не щадить нікого та не поважає жодних міжнародних норм, зокрема положень Віденської конвенції, зазначив Андрій Сибіга.
Під час масованої атаки Росії на Київ в ніч на суботу була пошкоджена будівля посольства Литви в Україні. Про це повідомим в.о. міністра закордонних справ Андрій Сибіга у соцмережі Х 1 серпня.
«Унаслідок масованої російської атаки на Київ будівля посольства Литви зазнала незначних пошкоджень. На щастя, ніхто зі співробітників не постраждав», – написав він.
Сибіга зазначив, що російський терор не щадить нікого та не поважає жодних міжнародних норм, зокрема положень Віденської конвенції. І зупинити його можна лише силою та достатніми спроможностями протиповітряної оборони.
«Висловлюємо солідарність із Литвою, моїм колегою Кястутісом Будрісом, Послом Інгою Станітє-Толочкєнє та всіма нашими друзями в Міністерстві закордонних справ Литви. Ми готові надати всю необхідну допомогу», – додав міністр.
Дивіться фото: У Києві через атаку РФ пошкоджено посольство Литви
Нагадаємо, сьогодні вночі рашисти знову масовано атакували Київ балістикою. Станом на зараз відомо про 9 загиблих і 30 постраждалих. Наслідки балістичної атаки зафіксовані у Голосіївському, Дарницькому, Дніпровському, Печерському, Святошинському, Солом’янському та Шевченківському районах столиці.
Загалом ворог випустив по Україні 35 ракет, із них 27 балістичних, та 185 ударних дронів різних типів. Підрозділи ППО перехопили лише одну балістичну ракету.
Пізніше президент Володимир Зеленський пояснив, що в України закінчились ракети до систем Patriot.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
