УКРАЇНА

Українські морпіхи провели першу атаку FPV-дронами з безекіпажних катерів Barracuda

Українські морпіхи вперше використали FPV-дрони, запущені з катерів Barracuda, для ураження російських позицій біля Залізного Порту.

Українські морські піхотинці вперше провели бойову операцію із застосуванням FPV-дронів, запущених із безекіпажних катерів Barracuda, для ураження російських позицій у районі тимчасово окупованого Залізного Порту на Херсонщині. Операцію виконали бійці 40-ї окремої бригади морської піхоти. Про це повідомила 40-та окрема бригада морської піхоти.

За інформацією військових, під час виконання бойового завдання безекіпажні катери Barracuda потрапили під інтенсивний вогонь противника. Для знищення одного з них російські війська застосували одразу чотири баражувальні боєприпаси «Ланцет». Унаслідок атаки один катер було втрачено.

Попри втрату одного безекіпажного катера, решта платформ змогла успішно дістатися визначеної точки, звідки здійснили запуск ударних FPV-дронів. Перед атакою українські військові провели додаткову розвідку, після чого безпілотники завдали ударів по визначених цілях противника.

У результаті операції було уражено логістичні об’єкти та техніку російських військ, замасковані позиції окупантів, а також місця зосередження особового складу противника в районі тимчасово окупованого Залізного Порту.

Нагадаємо, Зеленський підтвердив ураження нафтобази та логістичних об’єктів у Московському регіоні. Володимир Зеленський повідомив про ураження нафтобази, логістичних об’єктів у Московському регіоні та російських суден у Чорному морі.