
Суд заарештував співробітника ГУР у справі про вбивство Анастасії Березовської
Печерський суд Києва взяв під варту співробітника ГУР Владислава Реута, підозрюваного у вбивстві Анастасії Березовської, без права застави.
Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід для співробітника Головного управління розвідки Владислава Реута, якого підозрюють у вбивстві Анастасії Березовської, що фігурувала у справі про вибух у Монако. Суд постановив взяти підозрюваного під варту на 60 діб без права внесення застави. Із відповідним клопотанням до суду звернулася сторона обвинувачення. Про це повідомляє Суспільне.
За даними слідства, Владиславу Реуту інкримінують умисне вбивство. Правоохоронці стверджують, що саме він здійснив два постріли в голову Анастасії Березовській. Під час судового засідання підозрюваний заявив, що не наполягає на можливості внесення застави та висловив готовність співпрацювати зі слідством.
Водночас адвокат іншого підозрюваного у цій справі Віталія Жиковича повідомив журналістам, що Реут є чинним співробітником Головного управління розвідки. За словами захисника, матеріали кримінального провадження свідчать, що спочатку Реут визнав свою причетність до вбивства Березовської, однак пізніше відмовився від цих показань і заявив, що смертельні постріли здійснив Жикович.
Сторона захисту Віталія Жиковича наполягає, що первинні свідчення Реута були надані під тиском. Адвокат стверджує, що підозрюваний обмовив себе через побоювання за власне життя та через загрозу, яка, за версією захисту, могла виходити від іншого фігуранта провадження. Обставини справи продовжують встановлювати правоохоронні органи.
Нагадаємо, Генштаб оприлюднив дані про втрати Росії на фронті. Загальні бойові втрати російських загарбників з початку повномасштабної війни орієнтовно становлять близько 1 414 820 осіб.
