УКРАЇНА

У Полтавській області зафіксували землетрус магнітудою 2,6: що відомо

У Миргородському районі Полтавської області зареєстрували землетрус магнітудою 2,6. Сейсмологи повідомили, що поштовхи були практично невідчутними.

У Миргородському районі Полтавської області зафіксували землетрус магнітудою 2,6. Підземні поштовхи сталися на території Лохвицької територіальної громади, а осередок землетрусу залягав на глибині 7 кілометрів. Про це повідомили у Головному центрі спеціального контролю.

За інформацією сейсмологів, зафіксований землетрус належить до категорії практично невідчутних. Його магнітуда є надто низькою, щоб люди могли відчути підземні коливання, тому такі явища реєструються виключно за допомогою спеціалізованого високочутливого обладнання.

Фахівці зазначають, що подібні сейсмічні явища не створюють небезпеки для населення. Також вони не несуть ризиків для житлових будинків, об’єктів критичної інфраструктури чи інших споруд, оскільки сила коливань є недостатньою для виникнення будь-яких пошкоджень або негативних наслідків.

Експерти наголошують, що приводу для занепокоєння немає, адже інтенсивність цього землетрусу була вкрай незначною і відповідає показникам, які не впливають на безпеку людей та довкілля.

Нагадаємо, Генштаб оприлюднив карту боїв. Протягом минулої доби російські війська здійснювали штурми на 11 напрямках. Найбільш активним ворог залишається на Покровському та Костянтинівському напрямках.