ВСЕСВІТ

У Ярославлі безпілотники атакували один із найбільших нафтопереробних заводів Росії

У ніч на 6 липня безпілотники атакували НПЗ «Славнефть-ЯНОС» у Ярославлі. На підприємстві пролунали вибухи, над заводом здійнявся дим.

У російському Ярославлі в ніч проти 6 липня безпілотники атакували Ново-Ярославський нафтопереробний завод «Славнефть-ЯНОС». За інформацією моніторингових каналів, саме це підприємство стало основною ціллю удару. Про наслідки атаки офіційної інформації на момент публікації не оприлюднено. 

За повідомленнями місцевих пабліків, на території нафтопереробного заводу пролунала серія потужних вибухів. Очевидці стверджують, що після першого удару детонація тривала ще кілька хвилин. У соціальних мережах також поширюються відео, зняті неподалік підприємства, на яких видно густий стовп диму, що здіймається над районом розташування НПЗ.

Ново-Ярославський нафтопереробний завод належить до найбільших підприємств нафтопереробної галузі Росії та входить до п’ятірки найбільших НПЗ країни. Щороку підприємство переробляє близько 15 мільйонів тонн нафти, що робить його одним із ключових виробничих майданчиків російської нафтової промисловості.

Завод є головним виробничим активом компанії НДК «Славнефть». Контрольний пакет акцій компанії, який становить 99,7%, у рівних частках належить компаніям «Роснафта» та «Газпром».

Нагадаємо, Генштаб назвав втрати Росії станом на 6 липня. Минулої доби ЗСУ ліквідували 1420 окупантів. Знищено сім танків, 16 бронемашин, 63 артсистеми, одну РСЗВ, три засоби ППО, 12 НРК і 1979 БпЛА.