
Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством
Тегеран підписав угоду про припинення вогню, але на насильство буде відповідь насильством, наголосив віцепрезидент США.
Іран підписав угоду про припинення вогню і США виконали свої зобов’язання за нею. Однак «на насильство буде відповідь насильством». Про це заявив віцепрезидент США Джей Ді Венс у соцмережі Х у суботу, 27 червня.
«Іран підписав угоду про припинення вогню. Ми дотрималися її. Якщо у них є розбіжності щодо того, як виконується ця угода, вони можуть просто зателефонувати. Але на насильство буде відповідь насильством», — заявив Венс.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
