Власникам знищеного ворожими ударами житла у Запоріжжі виділили понад 5 млн грн компенсації
Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок російської збройної агресії погодили виплату грошової компенсації ще чотирьом власникам осель, які не підлягають ремонту.
Про це повідомили у Запорізькій міській раді.
Загалом четверо власників знищених ворожими ударами осель отримають понад 5,4 мільйони гривень.
Всього за час роботи комісії було розглянуто 489 заяв, а ще 40 наразі в обробці.
У Запоріжжі планують перейменувати сквер в Заводському районі: триває опитування
Читайте також:
Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp
Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!
