
Росіяни вгатили по комунальному підприємству в Запорізькому районі
У середу, 24 червня, росіяни завдали удар по одному з комунальних підприємств Запорізького району.
Про це повідомив Іван Федоров, голова Запорізької обласної військової адміністрації.
Ворожий удар частково зруйнував будівлю та пошкоджено спецтехніку.
Троє жінок та двоє чоловіків отримали поранення в результаті атаки. Вони під наглядом медиків.
На жаль, з-під завалів будівлі дістали тіло жінки, яку вбив російський удар.
Читайте також:
Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp
Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!
