
На Кубані палає нафтобаза
Окупанти на ранок недорахувалися і без того дефіцитного палива. Палають відразу три резервуари.
У ніч проти четверга, 25 червня у Краснодарському краї РФ після атаки спалахнула нафтобаза Станіца Полтавська. Про це пише низка моніторингових каналів, публікуючи кадри пожежі.
Судячи з опублікованих кадрів, зайнялися три резервуари.
Нагадаємо, у ніч на вівторок БПЛА завдали ударів по понад 60 ключових об’єктах противника на тимчасово окупованій території Криму, серед яких була й нафтова інфраструктура.
Атака на Керч: пожежу видно з космосу
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
