В Україні запроваджено екстрені відключення електроенергії через атаки РФ на енергосистему
Через чергові атаки РФ на енергетичну інфраструктуру в Україні запроваджено аварійні відключення електроенергії у трьох регіонах.
Російські війська знову завдали ударів по об’єктах енергетичної інфраструктури України, що спричинило запровадження аварійних відключень електроенергії у трьох областях, тоді як енергетичні служби вже почали відновлювальні роботи там, де це дозволяє безпекова ситуація. Про це повідомляє «Укренерго».
У компанії зазначають, що внаслідок обстрілів по прифронтових енергетичних об’єктах на ранок зафіксовано нові перебої в електропостачанні, а фахівці системи докладають зусиль для якнайшвидшого повернення світла всім споживачам. Роботи з ліквідації наслідків та стабілізації енергосистеми тривають безперервно, з урахуванням безпекових обмежень у постраждалих районах.
Також українців закликають раціонально використовувати електроенергію протягом доби, щоб зменшити навантаження на систему. Найбільш сприятливим періодом для роботи потужних електроприладів сьогодні визначено денні години, коли активно генерує сонячна енергетика. У вечірній проміжок часу рекомендується максимально скоротити споживання електроенергії, оскільки саме тоді навантаження на мережу є найвищим. Ситуація в енергосистемі залишається нестабільною, тому громадян просять стежити за оперативними оновленнями від офіційних операторів.
Нагадаємо, Генштаб розповів про нові втрати росіян. Загальні бойові втрати РФ за більш як чотири роки війни проти України становлять близько 1 337 170 осіб.
