США оголосили нові санкції проти тіньових банківських мереж Ірану
Структури із нового санкційного списку щорічно здійснюють операції з коштами в розмірі мільярдів доларів.
Іран, який переважно отримує оплату за нафту китайськими юанями, широко використовує ці обмінні пункти для конвертації своїх нафтових доходів у валюти, зручніші для застосування збройними силами, а також їхніми союзниками та партнерами.
До тіньових банківських мереж входять і закордонні компанії, що через свої банківські рахунки проводять значні валютні операції на користь підсанкційних організацій, серед яких Центральний банк Ірану, Національна іранська нафтовидобувна компанія (NIOC) та військові структури країни.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
