США зірвали продуктивні перемови — глава МЗС Ірану
Переговори, які могли призвести до домовленостей, наткнулися на максималізм та блокаду Америки, заявив Арагчі.
Міністр закордонних справ Ірану Аббас Арагчі заявив, що Сполучені Штати фактично зірвали переговори, які могли б стати основою для досягнення домовленостей. Про це в понеділок, 13 квітня, повідомляє Associated Press.
За словами Арагчі, Іран вів діалог із максимальною добросовісністю.
«Але за кілька сантиметрів від «Ісламабадського меморандуму про взаєморозуміння» ми зіткнулися з максималізмом, зміщенням воріт та блокадою», — написав він, використовуючи абревіатуру від «меморандум про взаєморозуміння».
Він також нагадав про позицію Ірану, попередивши: «Добра воля породжує добру волю, а ворожість лише провокує нову ворожнечу».
Напередодні віцепрезидент США Джей Ді Венс під час пресконференції в Ісламабаді повідомив, що переговори з іранською стороною не привели до підписання угоди про припинення військових дій. За його словами, попри тривалий діалог, прогрес у вирішенні ключових питань так і не було досягнуто.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
