УКРАЇНА

У Конотопі влучило в будинок, горить адмінбудівля

Із пошкодженого житла ведеться евакуація людей, перебито газові мережі в одному з центральних кварталів міста.

 

Конотоп, що на Сумщині, на світанку в п’ятницю, 10 квітня, атакували ворожі дрони, унаслідок чого є влучання у п’ятиповерхівку та загорілася адміністративна будівля в центрі міста. Про це повідомив міський голова Артем Семеніхін.  

 

 

За даними із соцмереж мера, перший удар стався після четвертої години ранку. Згодом стало відомо про вибух у центральній частині міста, який спричинив масштабну пожежу в адміністративному приміщенні.  

 

Семеніхін зазначив, що на момент його повідомлення пожежа продовжувала вирувати в середмісті. Крім того, о 5:18 ранку він зафіксував ще один вибух у населеному пункті.

 

«Приліт у житловий будинок, пʼятиповерхівку, в центрі! Горять квартири і автівки,» — написав Семеніхін о 5:24.

 

Армія окупантів воює з дітьми, наголосив мер Конотопа, зауваживши, що станом на 5:50 жертв не зафіксовано.

 

 

Також керівник міста повідомив, що росіяни перебили газові мережі в одному з центральних кварталів міста. Кілька багатоповерхівок без газу. Також оголосив про виселення людей із «знищеного та пошкодженого житла».

 

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp