ВСЕСВІТ

База однієї з країн ЄС постраждала від удару Ірану

Стало відомо про пошкодження військово-морської бази Франції, розташованої у Об’єднаних Арабських Еміратах.

Військово-морська база Франції в Об’єднаних Арабських Еміратах постраждала через ураження іранським дроном. Про це повідомила глава Міністерства оборони Франції Катрін Вотрен у соцмережі X в неділю, 1 березня.

 

«Ангар нашої військово-морської бази, що межує з базою Еміратів, був пошкоджений під час атаки дронів, спрямованої на порт Абу-Дабі», — написала вона.

 

Вотрен наголосила, що не йдеться про «приліт» на території, де розташований французький контингент, а також що самі військові не постраждали.

 

«Збитки є лише матеріальними і обмеженими. Постраждалих немає», — заявила вона, додавши, що французькі військові у регіоні перебувають у стані максимальної готовності «за ситуації, що змінюється щогодини».

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp