Китай відреагував на вбивство верховного лідера Ірану
Пекін заклив до негайного припинення військових операцій та захисту миру і стабільності на Близькому Сході.
«Напад та вбивство верховного лідера Ірану є серйозним порушенням суверенітету та безпеки Ірану, попиранням цілей та принципів Статуту ООН та основних норм міжнародних відносин. Китай рішуче виступає проти цього та рішуче засуджує це», — йдеться у заяві.
Китай заклив до негайного припинення військових операцій, уникнення подальшої ескалації напруженості та спільного захисту миру і стабільності на Близькому Сході та у світі.
Нагадаємо, Іран офіційно оголосив про смерть аятоли Алі Хаменеї. Це сталося під час бомбардування Тегерану вранці 28 лютого. Іранські ЗМІ повідомляли, що загинули також дочка, зять, онук і невістка Хаменеї.
Державне телебачення Ірану також підтвердило загибель міністра оборони генерала Азіза Насірзаде та начальника Генштабу генерала Абдола Рахім Мусаві.
В Ірані визначилися з тимчасовим верховним лідером. До обрання нового духовного лідера його обов’язки виконуватиме аятола Алірез Арафі.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
