УКРАЇНА

Суми частково знеструмлені після обстрілу

Росіяни трьома ударними БпЛА росіяни атакували Суми. Влучання зафіксовані у Ковпаківському районі. Усі – неподалік одне від одного.

Частина міста Суми та Сумського району залишилися без електропостачання піля атаки російських агресорів. Про це повідомило Сумиобленерго в четвер, 26 лютого.

«Через військову агресію російської федерації маємо знеструмлення споживачів на Сумщині поза графіками погодинних відключень (у частині міста Суми та Сумського району)», – розповіли енергетики.

Вказано, що ведуться роботи над відновленням електропостачання.

А Сумська ОВА раніше повідомила, що росіяни трьома ударними БпЛА росіяни атакували Сумську громаду

«Влучання зафіксовані у Ковпаківському районі міста. Усі – неподалік одне від одного. Під прицілом – цивільна інфраструктура. Попередньо, без постраждалих. Люди встигли перейти у безпечні місця перед повторними ударами», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у ніч на четвер Росія запустила по Україні 39 ракет і 420 дронів різних типів. Підрозділи ППО і РЕБ перехопили/подвили переважну більшіть ворожих цілей – 409, повідомили Повітряні сили ЗСУ.

А президент Володимир Зеленський повідомив, що більшість ворожих ракет вдалося збити завдяки тому, що партнери оперативно посилили ППО. Разом з тим внаслідок удару Росії руйнування зафіксовано у восьми областях України. Постраждали енергетичні об’єкти в низці регіонів.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp