УКРАЇНА

Укрзалізниця запроваджує зміни руху потягів

На Сумщині, Харківщині, Донеччині та у напрямку Запоріжжя запроваджуються тимчасові зміни в русі поїздів

Укрзалізниця 19 лютого повідомила, що запроваджує тимчасові зміни в русі поїздів 19 лютого на Сумщині, Харківщині, Донеччині та у напрямку Запоріжжя.

Зокрема, регіональні поїзди на Сумщині тимчасово курсують до та з Конотопа.

На Харківщині та Донеччині ділянку від Лозової до Краматорська наразі обслуговують автобуси. На краматорському напрямку поїзд №102 дочекається пересадки із трансферних автобусів з Донеччини, які затримуються через складні погодні умови.

У напрямку до Ізюма регіональні експреси курсують із незначними затримками.

У Запорізькому регіоні частину рейсів обмежено. Зокрема потяги №86/85 Львів — Запоріжжя — Львів, №5/6 Ясіня — Запоріжжя, №39/40 Солотвино — Запоріжжя — Солотвино, №731/732 Київ — Запоріжжя — Київ, а також №128/127 Львів — Запоріжжя — Львів курсуватимуть до та з Дніпра.

Між Дніпром і Запоріжжям для пасажирів організовані автобусні трансфери.

Решту рейсів далекого сполучення планується виконувати до та з Запоріжжя, однак остаточні рішення ухвалюватимуть залежно від актуальної ситуації.