Спецпризначенці СБУ торік знищили половину російських ЗРК Панцир
Загальна вартість усіх російських систем ППО, знищених «Альфою» СБУ у 2025 році, оцінюється приблизно у 4 мільярди доларів США.
Бійці Центру спецоперацій «Альфа» у 2025 році знищили половину російських зенітних ракетно-гарматних комплексів Панцир. Про це повідомила Служба безпеки України.
Зазначається, що Панцир — це одна з сучасних та ключових систем протиповітряної оборони РФ. Вартість одного комплексу становить від 15 до 20 мільйонів доларів США. Саме ці ЗРГК є найбільш ефективними у протидії українським далекобійним дронам.
«Саме тому системне знищення «Панцирів» має стратегічну мету — прорив повітряної оборони противника та створення коридорів для ураження цілей у його глибокому тилу. Це дає змогу Силам оборони України ефективно працювати по військових базах, складах, аеродромах та інших об’єктах окупантів», — заявили в СБУ.
Загальна вартість усіх російських систем ППО, знищених «Альфою» СБУ у 2025 році, оцінюється приблизно у 4 мільярди доларів США.
Нагадаємо, Сили оборони України уразили у тимчасово окупованому Криму російський транспортно-десантний катер БК-16 противника та радіолокаційну станцію РСП-10.
Також повідомлялося, що Сили оборони України за минулу добу вбили та поранили 1 070 російських окупантів. Загальні втрати РФ у війні склали 1 252 020 осіб.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
