ЗАПОРІЖЖЯ

На Запоріжжі через ускладнення грипу померла людина

У Запорізькій області зафіксовано один летальний випадок від ускладнень грипу.

Про це повідомляє Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ у зведені за тиждень (з 12 по 18 січня).

За даними фахівців, у регіоні зареєстровано 3 043 випадки ГРВІ. Захворюваність залишилася на рівні попереднього тижня та є нижчою за епідемічний поріг на 38%.

Найбільша кількість випадків зафіксована серед дорослого населення — 1 623 особи, що становить 53% від загальної кількості хворих. Переважно це люди віком від 30 до 64 років, а також особи віком 65 років і старші. Серед дітей захворіли 1 417 осіб (47%), найчастіше — у віковій групі від 5 до 14 років.

До лікарень госпіталізували 97 пацієнтів, з них 53 дитини та 44 дорослих.

Окремо повідомляється про п’ять лабораторно підтверджених випадків COVID-19, серед яких один — у дитини. Госпіталізація знадобилася одному дорослому.

Повідомлено про підозру мешканцю Запоріжжя, який надав GPS-маршрут для перетину держкордону


Читайте також:

Втратив всі заощадження: у Запорізькій області шахраї ошукали пенсіонера

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/onenews_zp 

Підписуйтесь нa «Перший Зaпoрізький» в Instagram!