Росія вдарила по турецькому судну в Чорному морі
Це вже другий такий інцидент за останні дні. Напередодні росіяни атакували судно турецької компанії в порту Чорноморськ.
Російський ударний безпілотник цілеспрямовано атакував турецьке цивільне судно у Чорному морі. Про це повідомила пресслужба Військово-морських сил ЗСУ в суботу, 13 грудня.
«Країна-агресор вкотре здійснила атаку на цивільне судно. РФ нанесла цілеспрямований удар за допомогою БпЛА по турецькому судну VIVA, яке прямувало до Єгипту з соняшниковою олією на борту. Прохід в море відбувався зерновим коридором. На судні 11 громадян Турецької Республіки», — йдеться в повідомленні.
За інформацією ВМС ЗСУ, удар здійснено у відкритому морі у виключній морській економічній зоні України, поза межами діі українських ППО.
«РФ грубо і цинічно порушує норми міжнародного морського права. Подібні дії прямо суперечать основоположним принципам свободи судноплавства та є кричущим порушенням Керівництва Сан-Ремо (документ з міжнародного права, яке застосовується до збройних конфліктів на морі — ред.)», — заявили в ВМС ЗСУ.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
