Важко передбачити: Зеленський про майбутнє електрики в Україні
Президент Володимир Зеленський повідомив, що прогнозувати стан електроенергії в Україні складно через постійні удари РФ.
Прогнозувати стан електропостачання в Україні найближчим часом складно через постійні атаки з боку РФ, зазначив президент Володимир Зеленський під час пресконференції з прем’єр-міністром Нідерландів Діком Схоофом, повідомляє РБК-Укрїина.
Глава держави підкреслив, що удари по енергетичних об’єктах змушують країну готуватися до будь-яких сценаріїв. За його словами, російські окупанти прагнутимуть унеможливити видобуток газу в Україні, а повністю захистити всі критичні об’єкти наразі неможливо.
Зеленський повідомив, що влада вже працює над оцінкою фінансів для імпорту газу, аби забезпечити потреби населення, і сума необхідних коштів вже визначається.
«Що буде з електрикою? Сьогодні мені складно сказати. Ми будемо готові до всіх викликів у відповідь. Ми щодня працюємо над цим. Будемо захищати, будемо боротися. Росіяни повинні знати, що ми, крок за кроком, будемо збільшувати виробництво всього того, щоб вони теж відчували те, що ми відчуваємо», — заявив президент.
Нагадаємо, Росія продовжує використовувати іноземні компоненти для зброї – Зеленський. Під час нічного удару 5 жовтня Росія застосувала понад 102 тисячі іноземних компонентів у ракетах і дронах.