Зеленський відвідав Донеччину: зустріч із військовими та результати Добропільської операції
Президент України Володимир Зеленський відвідав Донеччину, поспілкувався з військовими, нагородив захисників та ознайомився з перебігом Добропільської контрнаступальної операції.
Президент України Володимир Зеленський здійснив робочу поїздку на Донеччину, де провів зустріч із військовими, задіяними у Добропільській контрнаступальній операції. Про це глава держави повідомив у соцмережах.
Під час візиту глава держави поспілкувався із захисниками, висловив їм подяку за успішні дії на фронті та нагородив державними відзнаками. Крім того, він отримав доповідь від Головнокомандувача Збройних Сил України Олександра Сирського про хід операції, поточну ситуацію на фронті та плани на найближчий час.
За інформацією офіційного сайту Президента, операція триває в районах Покровська та Добропілля. Військові вже звільнили 160 квадратних кілометрів території та сім населених пунктів, а ще понад 170 квадратних кілометрів та дев’ять населених пунктів очищено від окупантів. Крім того, українські військові взяли в полон близько ста російських солдатів, а лише за останні тижні втрати противника на цьому напрямку перевищили 2500 осіб, серед яких понад 1300 загиблих.
У своєму відеозверненні Зеленський повідомив, що також відвідав Краматорськ і Слов’янськ, спілкуючись із місцевим населенням та оцінюючи ситуацію на передовій.
Нагадаємо, Україна та Польща створюють спільну оперативну групу з безпілотних систем. Україна та Польща створюють спільну оперативну групу з безпілотних систем для координації навчань та розробки оборонних проектів.