УКРАЇНА

Єрмак і Умєров провели переговори в Катарі

Обговорювались спільні інтереси двох держав у сфері безпеки та оборони, зазнчив Андрій Єрмак.

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак і секретар РНБО Рустем Умєров здійснили неанонсований візит у Катар. Про це Єрмак повідомив у Телеграм у вівторок, 26 серпня.

«Зустрілись з віце-прем’єр-міністром, державним міністром із питань оборони Держави Катар, його високоповажністю шейхом Саудом бін Абдулрахманом бін Хасаном Аль-Тані», – написав він.

За словами Єрмака, обговорювались спільні інтереси України і Катара у сфері безпеки та оборони, а також шляхи подальшого розвитку партнерства між нашими державами.

Як відомо, Катар неодноразово виступав посередником між Україною і РФ при обмінах полоненими і допомагав повертати українських дітей з Роії та тимчасово окупованих територій.

Примарні перемовини: хто та про що домовлявся у Катарі

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp


Не пропусти інші цікаві статті, підпишись: