УКРАЇНА

Російський обстріл Запоріжжя: 17 постраждалих і пожежа на 500 кв.м

Внаслідок обстрілу Запоріжжя 17 людей постраждали, серед них підліток, рятувальники ліквідували пожежу на 500 кв.м.

У Запоріжжі внаслідок російського обстрілу постраждали 17 людей, серед яких один підліток. Всім постраждалим надається необхідна медична допомога, кількість травмованих уточнюється. Про це повідомляє ДСНС.

Вибухова хвиля та уламки пошкодили житлові будинки та торгові приміщення поблизу. Частково було зруйновано зупинковий комплекс, який загорівся на площі близько 500 кв. м. Рятувальники оперативно ліквідували пожежу та проводять розбір і проливку конструкцій, щоб запобігти повторному загорянню.

На місці працюють усі екстрені служби, включно з психологами ДСНС, які надали допомогу 23 громадянам. Ліквідація наслідків триває, а оперативні служби продовжують оцінювати масштаби руйнувань та надавати допомогу постраждалим.

Нагадаємо, Росія здійснила масовану атаку: ППО України знищила понад 80 БпЛА. У ніч на 18 серпня Росія здійснила масований удар по Україні балістичними ракетами та ударними дронами.